Bizim Ahali | Sosyal İçerik Platformu Yayına Başladı

BizimAhali

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
25 Tem 2020
Mesajlar
4
1yuz.com Platformundaki Yeni Web Siteleri - Site Tanıtımı kategorisindeki ilk konuyu açmanın mutluluğu ile birlikte Bizim Ahali | projemizi tanıtmaktan iftihar duyarız.

Hiçbir şirket, kişi, kurum, kuruluş, dernek, örgüt, fon ve benzeri oluşumla bir ilişkisi bulunmayan, kendi ürettiği imkânlar dışında hiçbir dış kaynak beklentisi olmadan bağımsız ve özgün içerikleri ile sevilerek takip edilen. Türkiye’de yayın yapan birkaç ndan birisi olan bizimahali.com yayın hayatına 2014 yılında farklı sosyal medya platformlarında binlerce kişinin beğenerek izlediği video içerikleri üreterek başladı.

Ekibimiz kuruluşundan bugüne kadar birçok firma, kurum ve kişi ile birlikte birçok projeye imza attı. Sosyal medya içeriklerinden, Google Street View projlerine, Salon programlarından Canlı yayın sunumlarına, tasarım ve yazılım projelerine hatta sosyal medya yönetimine kadar birçok projeyi başarılı bir şekilde yürüttü.

Türkiyede ve Dünyada sıcak gelişmelerden eğlence, spor, sağlık, kültür ve siyasete, büyük etkinliklerden günlük ilgi alanlarına. Herhangi bir yerde, ne olup bitiyorsa doğru ve tarafsız olarak sizinle paylaşıyoruz

Projemiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için linkine tıklayabilirsiniz. Projemizde gönüllü yazar olmak ve yayınlanmak üzere tanıtım yazılarınızı gönderebilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt