Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır?

griposter

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
16 May 2021
Mesajlar
2
Backlink kasma işlemleri web sitenin otoriterini artırmak için yapılan işlemlerdir. Bu işlemlerde backlink kasılmak indexletilmesi kadar önemlidir. Arama motoruna çıkmayan backlink hiçbir etki sağlamayacaktır. Konumuzda Backlink İndexletme metotlarından birinci serisiyle başlıyoruz.

Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır?​


Backlink indexletme işlemleri yüksek bir sosyal imleme sitesinden veya farklı paravan sitelerden sağlanarak yapılmaktadır.

Reddit Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır?​Reddit sitesine giriş yaptığınızda Sağ menü tıklayarak "Create Community" kısmına tıklıyoruz. Gelen kısım içerisinde kurmanız için Grup adını giriş yaparak kurun.
NOT: Eğer üyeliğiniz olup da yeni temayı göremiyorsanız Profil ayarları kısmından girerek Beta geliştirmeleri açtığınızda yeni temaya erişebileceksiniz.
backlink-indexletme-metodu-1.pngKurmanız sonrasında grubunuza yönlendirme sağlayacaktır. Grup anasayfa içerisinde sağ tarafında Mod Tools yerine tıklayın.

backlink-indexletme-metodu-2.png


Gelen bölüm içerisinde "Community Settings" kısmına tıklayın.

backlink-indexletme-metodu-3.png


Gelen menü içerisinde "Post And Comments" giriş yapın. Burada seçeneklerden Spam Filter Strength bölümünden Post ve Links ayarlarını Low ayarına alın ve kaydedin.

backlink-indexletme-metodu-4.png


Tekrar grubun anasayfasına dönerek Create Post kısmına girin. Yer alan bölümde linkinizi yapıştırın ve başlığınızı girerek Gönder seçeneğine tıklayın.

backlink-indexletme-metodu-5.png


Gönderme sonrasında görüntülenme işlemi için "Approve" kısmına tıklayın. Konunuz artık yayınlanmış olarak yer alacak.

backlink-indexletme-metodu-6.png


Önemli olan kısmı onaylama işleminden sonra Yeşil tik gelmesidir. Yeşil tik linklerin Reddit tarafından spamsız olarak algılandığı anlamına gelmektedir. Blogspot paylaşırsanız REDDİT tarafından spam olarak algılanacaktır. Yeşil yanması yerine Engel işareti gelecektir.

backlink-indexletme-metodu-7.png


Backlink kasma metotları kaynaklarına göre değişmektedir. Sitemizde adı altında güncellenerek devam edecektir.
Güncel olarak veriler arasında;
  • Forum Backlink
  • EDU Backlink paylaşımı sağlanmıştır.
Kaynak:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt