Araba Satıcısı, Kiralama ve İlanlar WordPress teması İndir

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Katılım
28 Haz 2020
Mesajlar
877
Araba Satıcısı, Kiralama ve İlanlar WordPress teması İndir WordPress için Motorlar yaratmanın temel amacı, otomotiv endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamaktı. Motors for WordPress bunu benzersiz yollarla yapar: Araba Bayiliği Demosu, Rehber ve Listeleme Demosu, Araba Tamiri / Mekanik Servis Demosu, Araba Kiralama, Tekne Bayiliği Demosu, Araba Dergisi ve Motosiklet Bayiliği Demosu.

Herhangi bir Kiralama Hizmeti işi için Araba Kiralama düzenini kullanın. WooCommerce aracılığıyla ödeme ağ geçitlerine sahip öğe rezervasyon özel modülünü dahil ettik. Araç envanterinizi kolayca yönetin, fiyatları belirleyin ve rezervasyonları çevrimiçi olarak satın.

Sonuç olarak, Motors, piyasadaki en gelişmiş ve kapsamlı otomobil bayilik WordPress teması olarak diğerlerinin üzerinde bir kesim olacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Sınıflandırılmış listelerinizi çağdaş ve sezgisel bir web sitesi aracılığıyla oluşturmak, güncellemek ve yönetmek ve hem bayiler hem de alıcılar için üstün bir kullanıcı deneyimi garanti etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Artık satıcılar ve bayiler kaydolabilir ve potansiyel alıcılar, bir satın alma işlemi yapmadan önce gönül rahatlığı için profillerine ve kullanıcı incelemelerine göz atabilir. Ayrıca, CSV veya XML formatında bir envanter veritabanını, doğrudan araba satıcınızın WordPress temasına sorunsuz bir şekilde aktarabilir, manuel girişten tasarruf edebilir ve yalnızca birkaç basit adımda yayınlanan listeleri alabilirsiniz.
Bu web sitesi stillerinin her seferinde zirveye çıktığını gördük, bu nedenle Motors ile yarının standartlarını karşılayacak ve tüm beklentilerinizi aşacak şekilde kodlanmış en şık tasarımları, en hızlı yükleme dizinlerini oluşturmaya çalıştık.

Yapmanız gereken bir iş olduğunu biliyoruz, bu yüzden sizin için bir web sitesi oluşturmanın tüm zorlu işlerini kaldırdık. Sürükle ve Bırak Sayfa oluşturucumuzla, bir Kelime İşlem Uygulamasını kullanmak için her şey tanıdık bir şekilde çalışır - sadece öğeleri istediğiniz yere sürükleyip bırakın ve gerisini Motors'un halletmesine izin verin.

Bir web sitesi aracılığıyla araç / tekne satan, satın alan, ödünç alan veya kiralayan Araba Satıcısı, Oto Satıcısı, Otomotiv, Tekne Satıcısı WordPress, Motosiklet Bayiliği web sitesi, Araç Kiralama ve diğer otomotiv bayilik işleri için mükemmel bir temadır . Benzersiz Sınıflandırılmış Liste web sitenizi Motors WordPress temasıyla oluşturabilirsiniz. Sınıflandırılmış Liste düzeni, Satıcı ve Bayi kaydı, Satılık Araba gönderimi, XML / CSV envanteri içe aktarma, kullanıcı incelemelerini içeren Bayi Profili ve çok daha fazlası gibi çeşitli ek özelliklere sahiptir .

Gelişmiş Envanter Yöneticimiz, listelemelerinizi alıcılar için karşı konulmaz hale getirmek için tüm zor işi sizin yerinize yapar, böylece bir satın alma yapmamak için hiçbir mazeretleri olmaz! Bir araçla ilgili bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde girin - genel bakış, fotoğraflar ve videolar, teknik özellikler ve seçenekler, konum, iletişim bilgileri, kredi hesaplayıcı ve PDF broşürü - ve Motors sınıflandırılmış liste WordPress teması, listenizi bir araya getirecek ve şık bir şekilde sunacaktır.

 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt